KONST / Oljemålningar / Pontus wåhlström 11378037
nr 1137 8037
Pontus Wåhlström
(f. 1976), Sverige
Pontus Wåhlström (f. 1976), "Arctic Mirage", 2017. Signerad samt daterad 2017 a tergo, akryl på duk, 79x60 cm
Pontus Wåhlström, svensk bildkonstnär född 1976.
Utrop:
3.000 kr - 5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 20:48:22
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
16 okt
A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes
Pontus Wåhlström
Läs mer om Pontus WÃ¥hlström